Jesteś tutaj: Strona główna » Informacje » Komornicy

Komornicy

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Wojciech Skutecki

Kancelaria Komornicza

Al. Korfantego 10/5

44-100 Gliwice

tel. +48 32 231 79 01

fax +48 32 775 00 47

 

e-mail: gliwice1@komornik.pl

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach  Bartłomiej Duda

Kancelaria Komornicza

ul. Ligocka 15

44-105 Gliwice

tel. +48 32 231 22 35

 

e-mail: gliwice2@komornik.pl

 

Komornik Sądowy Maciej Kwapisz

Kancelaria Komornicza

ul. Księcia Ziemowita 11/2

44-100 Gliwice

tel/fax +48 32 231 54 66

 

e-mail: komornik3gliwice@onet.eu

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Irena Radziszewska

Kancelaria Komornicza

ul. Ligocka 15

44-105 Gliwice

tel/fax +48 32 238 21 44, 032 332 40 32

 

e-mail: gliwice4@komornik.pl

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Małgorzata Głąb

Kancelaria Komornicza

ul. Pszczyńska 44a IIIp.

44-100 Gliwice

fax +48 32 231 23 22

tel +48 32 428 16 00

 

e-mail: kancelaria@rewir5.pl

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Grzegorz Zachmost

Kancelaria Komornicza

ul. Kościuszki 30/2

44-100 Gliwice

tel/fax +48 32 231 60 08

 

e-mail: gliwice6@komornik.pl

 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Justyna Ptak-Głogowska

Kancelaria Komornicza

ul. Lompy 11/1

44-100 Gliwice

tel/fax +48 32 337 19 22

 

e-mail: gliwice.ptak-glogowska@komornik.pl

www: www.gliwicekomornik.com

 

Komornik Sądowy Dariusz Ratajczak

Kancelaria Komornicza

ul. Jasnogórska 9/318

44-100 Gliwice

tel/fax +48 32 733 76 54

e-mail: gliwice.ratajczak@komornik.pl

www: www.komornik-gliwice.pl

 

Komornik Sądowy Mirosław Pilarski

Kancelaria Komornicza

ul. Jasnogórska 11/209

44-100 Gliwice

tel/fax +48 32 234-30-97

email: gliwice.pilarski@komornik.pl

 

Komornik Sądowy Przemysław Mrowiec

Kancelaria Komornicza

ul. Jasnogórska 11/230

44-100 Gliwice

tel/fax 32 331-40-48

email: gliwice.mrowiec@komornik.pl

www.komornikgliwice.com

 

Komornik Sądowy Damian Czapla

Kancelaria Komornicza

ul.  Góry Chełmskiej 2 B

44-100 Gliwice

tel. 32 337-72-81

adres e-mail gliwice.czapla@komornik.pl

www.gliwicekomornik.com.pl

 

Dane teleadresowe pozostałych Kancelarii komorniczych znajdą Państwo na stronie: Katowickiej Izby Komorniczej

 

Plan nadzoru nad komornikami na lata 2014-2017

Drukuj informację